Kontakt

Her finder du kontaktoplysninger på skolens ledelse, administrativt personale og SFO.

Vestervangsskolen
Nålemagervej 120
8920 Randers NV
89 15 49 50
vestervangsskolen@randers.dk

Skoleleder
Elsebeth Andersen
89 15 49 53
elsebeth.andersen@randers.dk

Viceskoleleder
Trine Borre Vasegaard
89 15 49 42
trine.vasegaard@randers.dk

Administrativ afdelingsleder
Carsten Mikkelsen
89 15 49 56

Pædagogisk indskolingsleder og SFO leder
Heidi Hangaard
89 15 49 54
heidi.hangaard@randers.dk

Sekretær
Mette Staun
89 15 49 51
mette.staun.jespersen@randers.dk

Sekretær
Therese Kristine Bugge
89 15 49 52
therese@randers.dk

Serviceleder
Hans-Jørgen Hansen - 6112 4705

Serviceassistent
Kent Madsen - 6112 4743
kent.sjøstrand.madsen@randers.dk

Vestervangsskolens SFO
89 15 49 30
vestervangsskolen@randers.dk

SFO-leder
Heidi Hangaard
89 15 49 54
heidi.hangaard@randers.dk

Souschef
Connie Møller Petersen
89 15 49 31
connie.m.petersen@randers.dk

Vestervangs Juniorklub

Daglig leder
Ann Torp Rasmussen
89 15 46 45
ann.rasmussen@randers.dk

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresser.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.

Læs mere om, hvordan du kan kontakte Børn og Skole-forvaltningen.