Kontakt

Find kontaktoplysninger til skolen, ledelsen, teknisk og administrativt personale, SFO og juniorklub.

Vestervangsskolen
Nålemagervej 120
8920 Randers NV
89 15 49 50
vestervangsskolen@randers.dk

Skoleleder
Jakob Voldby
89 15 49 53 / 21 60 26 79
jacob.voldby@randers.dk

Viceskoleleder
Trine Borre Vasegaard
89 15 49 42
trine.vasegaard@randers.dk

Afdelingsleder udskolingen
Carsten Mikkelsen
89 15 49 56

Carsten.Vronding.Mikkelsen@randers.dk

Pædagogisk indskoling- og SFO leder
Klaus Rasmussen
89 15 49 54
Klaus.N.Holdgaard.Rasmussen@randers.dk

 

 

Sekretær
Mette Staun
89 15 49 51
mette.staun.jespersen@randers.dk

Sekretær
Therese Nicolaisen
89 15 49 52
therese@randers.dk

Serviceleder
Hans-Jørgen Hansen - 6112 4705

Serviceassistent
Mikael Sams - 6112 5954

Vestervangsskolens SFO
89 15 49 30
vestervangsskolen@randers.dk

SFO-leder
Klaus Rasmussen
89 15 49 54
Klaus.N.Holdgaard.Rasmussen@randers.dk

Souschef
Connie Møller Petersen
89 15 49 31
connie.m.petersen@randers.dk

Vestervangs Juniorklub

Daglig leder
Ann Torp Rasmussen
89 15 46 45
ann.rasmussen@randers.dk

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresser.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.

Læs mere om, hvordan du kan kontakte Børn og Skole-forvaltningen.

Kort